(*_-_www.bizimadres.com_-_*) - 

KapıKapı  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  ProgramlarProgramlar  OyunlarOyunlar  Online FilmlerOnline Filmler  FıkralarFıkralar  GaleriGaleri  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Webmaster YardımWebmaster Yardım  

YARIŞMA

Kurallar ve Bilgiler
Kurallar
Bilgilendirme
Hoşgeldiniz
Duyurular

Online Film İzle
Yabancı Filmler  
Türkçe Filmler
İslam ve İnsan
Kuran-ı Kerim
Hz. Muhammed(S.A.V)
Soru ve Cevap
İslami Konular
MSN Messenger
Msn ve Chat programları
Nick Dünyası
Space Bölümü
Türk Kültürü
Türk Tarihi
Türk Kültürü
Yakın Tarih

Genel
Güzel Yazılar
Fıkra
Şehir ve İlçelerimiz

Program Arşivi
Masaüstü
Araçlar
Güvenlik

Grafik-Resim
Ses Video
İnternet
İş Ofis

Oyun Arşivi
Oyun Arşivi
Bilmeceler ve Zeka Oy.
Oyun İndir
Diğer
Fan Klupler

Resim Yükle
En son konular
» Yazı efekt kodları
Webmaster ve Genel Bilgi Paylaşım - Kapı EmptyC.tesi Mayıs 24, 2008 6:00 am tarafından 1453

» Alt forumu bu sitedeki gibi yapalım.
Webmaster ve Genel Bilgi Paylaşım - Kapı EmptyC.tesi Mayıs 24, 2008 4:49 am tarafından 1453

» Sözlük yaması(Dil çeviri)
Webmaster ve Genel Bilgi Paylaşım - Kapı EmptyC.tesi Mayıs 24, 2008 4:41 am tarafından alperen

» Arka Plan Konfeti Yağmuru
Webmaster ve Genel Bilgi Paylaşım - Kapı EmptyC.tesi Mayıs 24, 2008 4:31 am tarafından alperen

» Profilde takımlar seçeneğini göstermek
Webmaster ve Genel Bilgi Paylaşım - Kapı EmptyPerş. Mayıs 22, 2008 8:47 am tarafından 1453

» Ruh Hali resimleri hepsi
Webmaster ve Genel Bilgi Paylaşım - Kapı EmptyPerş. Mayıs 22, 2008 8:34 am tarafından 1453

» Sitenin sağ üst köşesinde aşağıya açılan reklam
Webmaster ve Genel Bilgi Paylaşım - Kapı EmptyPerş. Mayıs 22, 2008 8:17 am tarafından 1453

» Yaprak dökümü arka plan
Webmaster ve Genel Bilgi Paylaşım - Kapı EmptyÇarş. Mayıs 21, 2008 3:44 pm tarafından prenses

» Galatasaray Arka plan
Webmaster ve Genel Bilgi Paylaşım - Kapı EmptyÇarş. Mayıs 21, 2008 3:42 pm tarafından prenses

» Fenerbahçe arka plan
Webmaster ve Genel Bilgi Paylaşım - Kapı EmptyÇarş. Mayıs 21, 2008 3:41 pm tarafından prenses

» Erkeklere arka plan
Webmaster ve Genel Bilgi Paylaşım - Kapı EmptyÇarş. Mayıs 21, 2008 3:40 pm tarafından prenses

» Hip hop arka plan
Webmaster ve Genel Bilgi Paylaşım - Kapı EmptyÇarş. Mayıs 21, 2008 3:38 pm tarafından prenses

» Harry Potter şablon
Webmaster ve Genel Bilgi Paylaşım - Kapı EmptyÇarş. Mayıs 21, 2008 3:37 pm tarafından prenses

» Dop dolu bir arka plan
Webmaster ve Genel Bilgi Paylaşım - Kapı EmptyÇarş. Mayıs 21, 2008 3:35 pm tarafından prenses

» Sessiz karanlık
Webmaster ve Genel Bilgi Paylaşım - Kapı EmptyÇarş. Mayıs 21, 2008 3:31 pm tarafından prenses

» Flash bannerli blog tasarımı
Webmaster ve Genel Bilgi Paylaşım - Kapı EmptyÇarş. Mayıs 21, 2008 3:29 pm tarafından prenses

» Türkiyem blogcu şablonu
Webmaster ve Genel Bilgi Paylaşım - Kapı EmptyÇarş. Mayıs 21, 2008 3:27 pm tarafından prenses

» Elektro kırmızı bllogcu şablonu
Webmaster ve Genel Bilgi Paylaşım - Kapı EmptyÇarş. Mayıs 21, 2008 3:26 pm tarafından prenses

» Blogcu kırmızı güllü şablon
Webmaster ve Genel Bilgi Paylaşım - Kapı EmptyÇarş. Mayıs 21, 2008 3:22 pm tarafından prenses

» Son yazıların kayan şekilde görünmesi
Webmaster ve Genel Bilgi Paylaşım - Kapı EmptyÇarş. Mayıs 21, 2008 2:58 pm tarafından prenses

Blogların Reklam Bölümü

Haftanın Fıkrası
Clinton, Küba'ya gelecekmiş.. Kübalılar toplanmış, bir hoşluk yapacaklar.. Ülkenin en iyi ressamına başvurmuşlar.. Bir tablo yap.. Adı, 'Clinton Küba�da' olsun" diye.. Ressam "Hadi oradan" demiş.. "Ben adamı görmedim bile.. Adam hayatında Küba'ya gelmedi. Simdi ben nasıl 'Clinton Küba'da' diye resim yaparım?.." Tesadüf bu ya.. Bizim Temel, puro almaya Havana'ya gelmiş o sırada.. konuşmayı duymuş.. "Ben size istediğiniz tabloyu yaparım. Bana bir sandık puro verirseniz" demiş .. Vermişler.. Temel bir hafta sonra, Küba' lilari çağırmış.. "İste tablonuz" demiş.. Tuvalin üzerini örten bezi hızla aşağı çekivermiş.. Kübalılar da donuvermişler.. Tabloda, yatakta iki kişi .. "Bu ne" diye gürlemiş, Turizm Bakanı.: "Bu ne?.. Bu kadın kim?.." "Clinton'un karisi" demiş, Temel.. "Peki bu üstündeki adam kim?" "Clinton'un uşağı!.." "Peki Clinton nerde ulan!.." "Clinton Küba'da"
s

Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla:
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
kasırga
Webmaster ve Genel Bilgi Paylaşım - Kapı Vote_lcapWebmaster ve Genel Bilgi Paylaşım - Kapı Voting_barWebmaster ve Genel Bilgi Paylaşım - Kapı Vote_rcap 
1453
Webmaster ve Genel Bilgi Paylaşım - Kapı Vote_lcapWebmaster ve Genel Bilgi Paylaşım - Kapı Voting_barWebmaster ve Genel Bilgi Paylaşım - Kapı Vote_rcap 
prenses
alperen
Webmaster Kod Arşivi
HTML kodlar
Script kodlar

Webmaster Genel
Blogcu Yardım
FlastCast Radio
MSN space yardım
Google pages yardım
Bedava sitem yardım

Forumotion Yardım
Yönetim Paneli
Forum Biçimlendir
Diğer Sorunlar
Resimli Çözümler
Reklam Bölümü
Site Yarışması
Reklam Takas

Haberler
Istatistikler
Toplam 10 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Emre

Kullanıcılarımız toplam 147 mesaj attılar bunda 129 konu
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 14 kişi Perş. Ekim 19, 2023 7:55 am tarihinde online oldu.
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde (*_-_www.bizimadres.com_-_*) adresi saklayın ve paylaşın